Wiedźmin 3: Dziki Gon Download [PC] Pełna wersja Pobierz PL
5

Wiedźmin 3: Dziki Gon Download [PC] Pełna wersja Pobierz PL

mar 12 POBIERZNET  
  • Gameplay
  • Trudność
  • Fabuła

Nasza wersja gry zawiera wszystkie poprawki i
najnowsze aktualizacje

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3 na PC – minimalne wymagania sprzętowe
  • System operacyjny: Windows 7 (64-bit), Windows 8.1 (64-bit).
  • Procesor: Intel Core i5 2500K 3,3 GHz lub AMD Phenom II X4 940.
  • Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 660 lub AMD Radeon HD 7870.
  • Pamięć: 6 GB RAM.
  • Dysk twardy: 40 GB.
  • DirectX 11.
Odtwórz wideo

OPIS GRY:

Od dwóch gier Geralt – tytułowy Wiedźmin, którego głos jest jak niskie uderzenia gromu – jest ofiarą Dzikiego Gonu. Przed wydarzeniami z pierwszej gry dotknęła go amnezja, ale teraz Biały Wilk o bladej twarzy odzyskał pamięć i rozpoczyna własne polowanie na Ciri, swoją adoptowaną córkę, za którą poluje Dzikie Polowanie.

Wiedzmiń 3 pobierz

Jest to opowieść o wiele bardziej osobista niż którakolwiek z poprzednich gier o Wiedźminie, zgłębiająca historię Geralta i jego związki, zarówno romantyczne, jak i platoniczne, ale nadal ma ogromny zasięg, a w rozwój mrocznego świata fantasy i jego mieszkańców włożono wiele wysiłku. Mimo pilnych poszukiwań Geralt wciąż może wyruszyć na wędrówkę i robić to, co wychodzi mu najlepiej: zabijać potwory.

Teraz robi to w ogromnym, w większości otwartym świecie. Oznacza to więcej potworów do zabicia, więcej zakamarków do zbadania w poszukiwaniu reliktów, składników alchemicznych i nor potworów, a także więcej zadań, niż można by śledzić bez dziennika zadań. I jest to lekcja tego, jak zrobić grę z otwartym światem, która wypełniona jest wciągającą treścią, a nie bezsensowną pracą.

Wiedzmiń 3 download

Nawet takie atrakcje, jak wyścigi konne i Gwent, kolekcjonerska gra karciana, szanują czas gracza, oferując cenne nagrody bez większego wysiłku. Wyścigi konne to jeden z najlepszych sposobów na zdobycie siodeł, oklepów i toreb dla Roacha, wiernego rumaka Geralta, podczas gdy Gwent to interesujący pochłaniacz czasu z kilkoma taliami tematycznymi, opartymi na różnych armiach, kartach specjalnych i przeciwnikach na każdym kroku.

 

W głównej misji Geralt poszukuje i ostatecznie chroni swoją adoptowaną córkę, Ciri, która jest również przedmiotem przepowiedni i prawdziwą córką cesarza Nilfgaardu, władcy ekspansjonistycznego, agresywnego imperium. Z pomocą przychodzą mu powracający kumple, tacy jak zakochana Triss, zakochana Yennefer, a także dobry przyjaciel, bard Jaskier, który opowiada fragmenty gry.

Wiedzmiń 3 pełna wersja

Jeśli nie jesteś zaznajomiony z załogą Geralta, nie martw się. Znajomość poprzednich gier i książek jest bardzo pomocna, ale szczegółowe biografie w grze uzupełniają wszelkie braki, a dzięki ważnym zadaniom pobocznym jest wiele okazji, by poznać starych przyjaciół.

Granice między różnymi rodzajami zadań – są tu zadania główne, drugorzędne, kontrakty na potwory, poszukiwania skarbów i punkty zainteresowania rozsiane po całej mapie – są dokładnie zatarte i przenikają się wzajemnie, przekształcając wiele zadań o różnym poziomie trudności w spójną, wciągającą narrację. Nigdy nie wiadomo, kiedy zwykły kontrakt z potworem przerodzi się w coś znacznie bardziej rozbudowanego.

5 komentarze

Napisz komentarz

Twój nick:
Twój email:
Link do Twojej strony (dodatkowe):
Napisz swój komentarz: