FIFA 22 Download [PC] Pełna wersja Pobierz PL
6

FIFA 22 Download [PC] Pełna wersja Pobierz PL

mar 12 POBIERZNET  
  • Gameplay
  • Trudność
  • Fabuła

Nasza wersja gry zawiera wszystkie poprawki i
najnowsze aktualizacje

FIFA 22

FIFA 22 na PC – wymagania sprzętowe
  • System operacyjny: Windows 10 (64-bitowy)
  • Procesor (AMD): Athlon X4 880K @ 4,0 GHz lub równoważny.
  • Procesor (Intel): Core i3 6100 @ 3,7 GHz lub równoważny.
  • Pamięć RAM: 8 GB.
  • Karta graficzna (AMD): Radeon HD 7850 lub równoważna.
  • Karta graficzna (NVIDIA): GeForce GTX 660 lub równoważna.
Odtwórz wideo

OPIS GRY:

Data premiery gry FIFA 22 na całym świecie i w Wielkiej Brytanii to piątek, 1 października 2021 roku. Edycja Ultimate Edition zawiera wcześniejszy dostęp do gry oraz funkcję Dual Entitlement, dzięki której gracze mogą przejść z wersji na konsole PS4/Xbox One na wersję next-gen bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Najnowsza gra EA Sports FIFA została wyposażona w zupełnie nową technologię HyperMotion, która według EA zapewni najbardziej realistyczne, płynne i reagujące na ruchy wrażenia piłkarskie na konsolach nowej generacji i stadionach, wykorzystując zaawansowaną technologię motion capture 11v11 oraz zastrzeżony algorytm uczenia maszynowego.

FIFA 22 pobierz

Na początek przyznanie się: FIFA 21 nie przypadła mi do gustu. Mam na myśli to, że przestałem w nią grać w ciągu kilku miesięcy od premiery.

Była zbyt arcade’owa, zbyt mało satysfakcjonująca. Nie zapominajmy, że FIFA powinna być grą przyjemną, która na pewnym poziomie powinna sprawiać radość grającym w nią osobom. W grze 21 nie znalazłem tego. Ani trochę. Dlatego wyrzuciłem ją tak szybko, jak nie-rarego złotego gracza w FUT.

Dlatego FIFA 22 była dla mnie bardzo ważna. Miałem nadzieję, że pierwsza edycja gry przeznaczona na PS5 dostarczy mieszankę satysfakcji i rozrywki, a jednocześnie będzie prawdziwszą symulacją niż bladą imitacją pięknej gry.

Teraz robi to w ogromnym, w większości otwartym świecie. Oznacza to więcej potworów do zabicia, więcej zakamarków do zbadania w poszukiwaniu reliktów, składników alchemicznych i nor potworów, a także więcej zadań, niż można by śledzić bez dziennika zadań. I jest to lekcja tego, jak zrobić grę z otwartym światem, która wypełniona jest wciągającą treścią, a nie bezsensowną pracą.

FIFA 22 download

Po tygodniu spędzonym z grą mogę śmiało powiedzieć, że FIFA 22 to znacznie lepsza próba odwzorowania przez EA tego, co widzimy na boisku piłkarskim tydzień po tygodniu. Czy tak samo będzie za kilka miesięcy, po wydaniu pierwszej dużej poprawki? Kto wie. Zawsze trzeba o tym pamiętać.

Obecnie rozgrywka toczy się wolniej i jest przez to lepsza. Piłka nie jest już raz za razem przerzucana przez boisko, a ruchy piłkarzy – wspomagane przez 4000 nowych animacji zintegrowanych za pomocą tak bardzo pożądanej technologii HyperMotion – w posiadaniu piłki i poza nim są bardziej autentyczne.

FIFA 22 pełna wersja

Każdy zawodnik jest w ciągłym ruchu, aby znaleźć miejsce lub je zablokować. Również bramkarze nie są już efektownie wyglądającymi manekinami, lecz wykonują rzuty wolne, co – jak się okazuje – jest całkiem przydatne.

Gdy wszystko to łączy się w jedną całość, gra FIFA 22 jest dobra, a nawet przyjemna. Problem w tym, że te chwile są ulotne. Przez większość czasu jej wady powodują frustrację. Gra jest po prostu zbyt niespójna.

Przełączanie zawodników może być bolesne. Zdarzało mi się przechodzić przez czterech różnych członków mojej drużyny, aby dostać się do tego, którego chciałem, a wtedy było już za późno. Z kolei nowa funkcja wybuchowego sprintu to doskonały sposób, by stracić posiadanie piłki i niewiele więcej.

6 komentarze

Napisz komentarz

Twój nick:
Twój email:
Link do Twojej strony (dodatkowe):
Napisz swój komentarz: