Euro Truck Simulator 2 [PC] Pełna wersja Pobierz PL
5

Euro Truck Simulator 2 [PC] Pełna wersja Pobierz PL

lip 13 POBIERZNET  
  • Gameplay
  • Trudność
  • Fabuła
  • Grafika

Nasza wersja gry zawiera wszystkie poprawki i
najnowsze aktualizacje

Euro Truck Simulator 2

Euro Truck Simulator 2 – wymagania sprzętowe

  • Procesor: 2,4 GHz (Intel Dual Core lub odpowiadające mu AMD);
  • Pamięć: 4 GB;
  • Grafika: współpracująca z DirectX 11, 1024 MB VRAM;
  • Miejsce na dysku: 3 GB;
  • System: Windows 7.
Odtwórz wideo

OPIS GRY:

Jeśli chodzi o zawsze przyjemne doświadczenie, jakim jest Euro Truck Simulator 2, na mojej osobistej liście życzeń jest bardzo niewiele rzeczy, których jeszcze nie ma. Jasne, wszyscy nie mielibyśmy nic przeciwko większej ilości ciężarówek i dróg do jazdy. Ale oprócz oczywistych cech, o których marzyłem, była jedna rzecz – szerokie ładunki. Teraz, dzięki najnowszemu DLC Transport Specjalny, gracze mogą przewozić właśnie to. Więc ruszaj, dosłownie, i zacznij przewozić ładunki szersze niż kiedykolwiek wcześniej.

Euro Truck Simulator 2 pobierz pl

Aby zrealizować tak duże dostawy, droga musi być oczyszczona. W kolejce po pomoc ustawiają się nie tylko ciężarówki z przewodnikami, ale także lokalna policja, aby upewnić się, że wszystkie zakręty są czyste i nie ma nic poza otwartą drogą. Każda dostawa zaczyna się od małej sceny pokazującej przygotowania i lokalną ekipę informacyjną relacjonującą miejsce zdarzenia. Miło jest zobaczyć teraz i znowu – lub nawet tylko krótko – ale to jest na dłuższej stronie. Nie udało mi się też znaleźć sposobu na pominięcie tej sceny, co byłoby miłe, choć nie wykluczam możliwości, że da się ją pominąć przyciskiem, który być może zapomniałem przypisać do mojej kierownicy.

 

Euro Truck Simulator 2 download pl

Ponieważ policja blokuje dla Ciebie ruch na skrzyżowaniach, istnieje kilka ściśle określonych tras, na których dostępne są te dostawy. W tej chwili jest około siedemnaście miast, z których pochodzą te dostawy, a więcej ma być dodanych później. Nie jest źle, ale pamiętajcie gdzie one są (Koszyce (SK), Linköping (S), Nantes (F), Luksemburg (L), Olsztyn (PL), Stavanger (N), Sheffield (GB), Berlin (D), Reims (F), Drezno (D), Dortmund (D), Praha (CZ), Glasgow (GB), Monachium (D), Bratysława (SK), Kolonia (D) i Bruksela (B)). Co ciekawe, lub być może z powodu mojej zastanawiającej decyzji ostatnim razem, aby zacząć od nowa i tym samym stać się ponownie niskim poziomem, wydawało się, że jestem w stanie znaleźć tylko specjalne zadania transportowe z Sheffield do Birmingham. Chociaż jest to “krótka” trasa, to jednak stanowiła pewne wyzwanie, jadąc przez kraj i krótką autostradę.

Pierwsza dostawa była zapakowana w gigantyczne kwadratowe pudło, które wisiało daleko i nisko nad bokami przyczepy. Stanowiło to kilka problemów, ponieważ skrzynia nie mieściła się w barierkach ochronnych, a droga była pełna zakrętów. Zajęcie całego pasa ruchu oznaczało konieczność precyzyjnej jazdy i znacznego ograniczenia prędkości. Mniejsze drogi okazały się trudnym przeżyciem: niewątpliwie, aby dodać dramatyzmu, wydawało się, że na każdym zakręcie mnożyły się nadjeżdżające ciężarówki. Ale prawdziwe zmartwienie miało dopiero nadejść.

 

Euro Truck Simulator 2 pełna wersja

Podążając za ciężarówką-przewodnikiem, skierowaliśmy się na autostradę. Tutaj są pewne szczególne okoliczności, na które kierowcy muszą zwracać uwagę lub ryzykować, że nie uda im się zrealizować dostawy. Zmiana pasa wymaga bardzo konkretnych instrukcji, najpierw wjeżdża ciężarówka z tyłu, potem ciężarówka prowadząca, a Ty zajmujesz miejsce pomiędzy nimi. Chociaż byłem pewien, że zrobiłem to zgodnie z instrukcjami, gra szybko zwróciła mi uwagę, że najlepiej zrobić to dobrze lub ryzykować porażkę. Być może trochę się ociągałem z przejściem. Byłem jednak bezpieczny, a ponieważ w takich przypadkach znacznie więcej rzeczy może pójść nie tak, auto-zapisy są wykonywane znacznie częściej niż w innych zawodach. Krótka sesja na autostradzie przebiegła pomyślnie – do czasu, gdy przyszedł czas na zjazd z autostrady.

Ciasny zakręt z autostrady postawił mnie przed dylematem: zostać na zewnątrz i ryzykować zawiśnięcie na barierkach, czy zostać bardziej wewnątrz i wykorzystać brak barierek na swoją korzyść. Pojechałem bardziej do środka i w końcu tego pożałowałem. Niewiarygodnie duża skrzynia zaklinowała się na zjeździe wzdłuż wzgórza, którego wielkości nie udało mi się dokładnie ocenić. Udało mi się na krótko uwolnić, ale nigdy nie byłem w pełni sił i w końcu utknąłem beznadziejnie. Owczo skorzystałem z jednego z tych licznych auto-zapisów i spróbowałem ponownie, tym razem bez incydentu. Gdy ciężarówka wjechała do miasta w pobliżu miejsca docelowego, przywitały mnie tłumy ustawione wzdłuż trasy. Miałem cichą nadzieję, że jeden z tych głupków z selfie stick zostanie przycięty, ale nie miałem szczęścia. W końcu w miejscu docelowym odetchnąłem z ulgą.

5 komentarze

Napisz komentarz

Twój nick:
Twój email:
Link do Twojej strony (dodatkowe):
Napisz swój komentarz: