Resident Evil Village [PC] Pełna wersja Pobierz PL
5

Resident Evil Village [PC] Pełna wersja Pobierz PL

mar 20 POBIERZNET  
  • Trudność
  • Fabuła
  • Grafika

Nasza wersja gry zawiera wszystkie poprawki i
najnowsze aktualizacje

Resident Evil Village

Resident Evil Village – wymagania sprzętowe

  • procesor Intel Core i5-7500 3.4 GHz / AMD Ryzen 3 1200 3.1 GHz;
  • 8 GB RAM;
  • karta grafiki 4 GB GeForce GTX 1050 Ti / Radeon RX 560 lub lepsza;
  • system operacyjny Windows 7/8.1/10 64-bit.
Odtwórz wideo

OPIS GRY:

W ostatnich latach firma Capcom przywróciła do życia podupadającą niegdyś serię Resident Evil. Wydawca odnalazł swoją pozycję dzięki łagodnemu rebootowi (Resident Evil 7) i dwóm wystawnym remake’om (Resident Evil 2 i Resident Evil 3). Teraz Capcom podąża za tymi sukcesami, wydając za 59,99 dolarów Resident Evil Village, grę na PC, która zręcznie łączy stare i nowe elementy.

Resident Evil Village to bezpośrednia kontynuacja Resident Evil 7, która kontynuuje historię Ethana Wintersa, przenosząc go do nowego miejsca – tytułowej wioski w fikcyjnym kraju Europy Wschodniej. Choć pierwszoosobowa kamera w Resident Evil 7 pozostała, Capcom wmieszał do gry starsze smaczki. Village wygląda jak remiks Resident Evil 4, ale rozgrywka jest bliższa RE2 lub Code Veronica. Village jest większy i dziwniejszy niż jego poprzednik, ale nie przechodzi w tryb bohatera akcji, jak Resident Evil 5 czy 6. Podstawy współczesnego survival horroru były już dobre, a Capcom z powodzeniem je rozbudował.

Resident Evil Village pobierz pl

Ethan Winters nie ma najlepszego życia. W Resident Evil 7 wkroczył na bagna Luizjany, aby odnaleźć swoją przypuszczalnie zmarłą żonę, Mię, i przeżyć straszliwe wydarzenia z rąk zmutowanej rodziny Bakerów. Akcja Wioski rozpoczyna się jakiś czas później, gdy Ethan i jego żona opiekują się córeczką Rose. Domowy błogostan zostaje zburzony, gdy do ich domu włamuje się oddział paramilitarny pod dowództwem Chrisa Redfielda, który zabija Mię i zabiera Rose. Ethan budzi się po ataku i wyrusza, by odnaleźć Rose – i odkryć, co dzieje się w tej piekielnej wiosce.

W międzyczasie Ethan nieco się rozwinął. Jego postać dzieli różnica między podobieństwem do bezbronnego nikogo z Resident Evil 7 a twardymi żołnierzami, jakimi stali się Redfield, Jill Valentine i inni bohaterowie RE. Pomyśl raczej o Johnie McClane’ie z filmu Die Hard 2, niż o jego wcieleniach z gier Die Hard czy A Good Day to Die Hard.
 

 

Resident Evil Village download

Village szybko wyposaża cię w nóż i broń ręczną. I dobrze, bo Village czerpie z Resident Evil 4, gdzie natychmiast pojawia się wrogo nastawiona do ciebie ludność. Podczas gdy w RE4 mieliśmy zombie-jak Ganados, tutaj ludzie zmienili się w Lykanów, wilkołakopodobne stworzenia, które są o wiele bardziej mobilne i złośliwe. Nawet noszący piłę łańcuchową Ganado jest zdeklasowany przez olbrzymiego Lykana dzierżącego potężny młot.

Klimat Resident Evil 4 na tym się nie kończy. W grze tej Leon Kennedy zmierzył się z sektą Los Iluminados, na czele której stali przywódca kultu Lord Saddler i mały dyktator Ramon Salazar. Para ta zaszyła się w starożytnym zamku – rozległej posiadłości, którą trzeba było przemierzyć, ratując córkę prezydenta. 

Resident Evil Village pełna wersja

Tutejsza wioska jest głównym węzłem łączącym pięć regionów, w których znajduje się siedziba sekty kierowanej przez Matkę Mirandę. Cztery z tych pięciu regionów odzwierciedlają swoją mistrzynię. Olbrzymia wampirzyca, królowa meme, Lady Dimitrescu, strzeże ostentacyjnego Zamku Dimitrescu. Skulony Salvatore Moreau ukrywa się w swoim wilgotnym i gnijącym zbiorniku pełnym żywej pleśni. Lalkarka Donna Beneviento mieszka w Domu Beneviento, posiadłości pełnej lalek i iluzji. Wreszcie, pokręcony inżynier Karl Heisenberg buduje w swojej Fabryce nieludzkie, mechaniczne rzeczy. 
5 komentarze

Napisz komentarz

Twój nick:
Twój email:
Link do Twojej strony (dodatkowe):
Napisz swój komentarz: