Red Dead Redemption 2 Download [PC] Pełna wersja Pobierz PL
6

Red Dead Redemption 2 Download [PC] Pełna wersja Pobierz PL

mar 12 POBIERZNET  
  • Gameplay
  • Trudność
  • Fabuła
  • Grafika

Nasza wersja gry zawiera wszystkie poprawki i
najnowsze aktualizacje

RED DEAD REDEMPTION 2

RDR 2 na PC – minimalne wymagania sprzętowe
  • procesor: Intel Core i5-2500K / AMD FX-6300.
  • pamięć RAM: 8 GB.
  • karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 770 2 GB / AMD Radeon R9 280 3 GB.
  • miejsce na dysku: 150 GB.
  • system operacyjny: Windows 7 z Service Pack 1 (wer. 6.1.7601)
Odtwórz wideo

OPIS GRY:

Red Dead Redemption 2 to od stóp do głów głęboki, chwalebny tytuł. Jest to rzadka gra wideo, która stara się poruszyć graczy nie poprzez porywającą rozgrywkę i radosnych bohaterów, ale poprzez nieustanne zmuszanie ich do konfrontacji z rozkładem i rozpaczą. Nie ma w niej bohaterów, są tylko ułomni mężczyźni i kobiety walczący zaciekle o przetrwanie w świecie, który wydaje się przeznaczony do tego, by ich zniszczyć.

Red dead redemption pobierz

Jest to zarówno porywający rzut oka na przyszłość rozrywki, jak i uparty kontynuator staromodnego sposobu projektowania gier wideo. Jest to niezwykłe dzieło w dziedzinie tworzenia gier i, być może, punkt zwrotny w sposobie, w jaki postrzegamy pracę nad tworzeniem gier. Jest niesamowita, jest przytłaczająca. To dużo, ale też bardzo, bardzo dużo.

Nowe westernowe opus Rockstar Games z otwartym światem jest wyczerpująco szczegółowe i wyczerpująco piękne, to ogromna konstrukcja, w której każdy zakamarek został wypolerowany do niesamowitego połysku. Jest to poruszający hołd dla naturalnego piękna naszego świata, a także ponure potwierdzenie naszej własnej roli w jego zniszczeniu. Opowiada godną i poruszającą historię, która splata dziesiątki wątków związanych z postaciami w epicki gobelin rozciągający się na wiele mil i niemal tyle samo miesięcy. Kiedy słońce zachodzi, a opowieść zostaje opowiedziana, graczom pozostaje wirtualny plac zabaw Dzikiego Zachodu, tak przekonująco oddany i pełen niespodzianek, że wydaje się nie mieć granic.

Red dead redemption pełna wersja

Gra ma zdecydowanie powolne tempo, jest szalenie nieprzewidywalna i zupełnie nie przejmuje się potrzebami ani pragnieniami graczy. Jest również wciągająca, przejmująca, a czasem szokująco zabawna. Porusza się z niezgrabną ociężałością XIX-wiecznej lokomotywy, ale tak jak ona staje się nie do zatrzymania, gdy tylko nabierze pary. Niezależnie od tego, czy jest to zamierzone, czy nie, opowieść o porażce i zagładzie jest odzwierciedleniem problemów, które sama stworzyła – charyzmatyczny i zwodzący samego siebie przywódca coraz bardziej desperacko próbuje przekonać swoich podwładnych, by podążyli za nim w dół klifu. Raj czeka – obiecuje. Wystarczy trochę bardziej się postarać, trochę więcej poświęcić, trochę dłużej wytrzymać.

Tak wspaniałe osiągnięcie artystyczne i techniczne, ale jakim kosztem? Tyle godzin pracy w nadgodzinach, tyle setek nazwisk w napisach końcowych, tyle zasobów – finansowych i ludzkich – wydanych na co? Jaka była zbiorowa wizja, która przyświecała temu przedsięwzięciu, i co dało tylu ludziom chęć jego realizacji? Czy to wszystko się w końcu opłaciło?

Red dead redemption 2 download

Po 70 godzinach spędzonych z Red Dead Redemption 2 mam pewne przemyślenia na temat tych pytań, choć nie uważam swoich odpowiedzi za satysfakcjonujące czy rozstrzygające. Na pewno mogę powiedzieć, że sama skala tego dzieła – skala wysiłku, jaki trzeba włożyć w jego stworzenie, ale także skala samej rzeczy i skala jej osiągnięcia – sprawi, że te pytania będą się pojawiać jeszcze przez lata.

Red Dead Redemption 2 to kontynuacja Red Dead Redemption. Zacznijmy od najbardziej podstawowej i prawdziwej rzeczy, jaką można powiedzieć o tej grze. Jednak nawet to śmiesznie oczywiste stwierdzenie ma więcej sensu, niż mogłoby się wydawać, ponieważ nowa gra jest tak duchowo związana ze swoją poprzedniczką. Jest tak spójna z grą z 2010 roku, że mogłaby powstać w tym samym czasie. Wykorzystuje te same postacie, wątki narracyjne i pomysły na projekt gry, które pojawiły się w pierwowzorze, a następnie je wszystkie udoskonala, rozwija i poprawia. Jednak obie te gry są czymś więcej niż tylko oddzielnymi ogniwami w łańcuchu iteracji; równie często są to uzupełniające się połówki całości.

6 komentarze

Napisz komentarz

Twój nick:
Twój email:
Link do Twojej strony (dodatkowe):
Napisz swój komentarz: