The Elder Scrolls Online [PC] Pełna wersja Pobierz PL
2

The Elder Scrolls Online [PC] Pełna wersja Pobierz PL

kwi 26 GAMEMAGIZ  
 • Gameplay
 • Trudność
 • Fabuła
 • Grafika

Nasza wersja gry zawiera wszystkie poprawki i
najnowsze aktualizacje

The Elder Scrolls Online

The Elder Scrolls Online – wymagania sprzętowe

 • System operacyjny: Windows 7 64-bit
 • Procesor: Intel® Core i3 540 or AMD A6-3620 or higher
 • Pamięć: 3 GB RAM
 • Karta graficzna: Direct X 11.0 compliant video card with 1GB RAM (NVidia GeForce 460 or AMD Radeon 6850)
 • DirectX: Wersja 11
 • Sieć: Szerokopasmowe połączenie internetowe
 • Miejsce na dysku: 85 GB dostępnej przestrzeni

OPIS GRY:

Elder Scrolls Online (ESO) to jedna z najlepszych gier MMOG dostępnych obecnie na rynku. Posiada dojrzałą bazę graczy, dużą ilość zawartości do odkrycia, płynną i gładką walkę oraz zróżnicowany system klas i umiejętności. Mimo że czasy ładowania mogą być problematyczne, a model monetyzacji jest mylący dla nowych graczy, to po wciągnięciu się w świat Tamriel i pokonaniu początkowej krzywej uczenia się, gra jest bardzo długowieczna i warto w nią zainwestować.

The Elder Scrolls Online pobierz pl

Pierwsza gra z serii Elder Scrolls została wydana w marcu 1994 roku jako The Elder Scrolls: Arena. Od tego czasu gra The Elder Scrolls stała się jedną z najbardziej udanych serii gier komputerowych fantasy w historii. Biorąc pod uwagę otwarty świat, bogatą historię i sandboksowy styl gry, stworzenie przez Bethesdę gry MMOG było tylko kwestią czasu. Od premiery Elder Scrolls Online (ESO) minęło już ponad sześć lat.


Dzięki ponad 25-letniej ewolucji, seria Elder Scrolls posiada jedne z najbardziej dogłębnych i bogatych lore spośród wszystkich gier MMOG dostępnych na rynku. Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że ESO to bardziej sandboksowa gra MMOG niż taka, która podąża za tradycyjnym modelem. Jest to jeden z najważniejszych punktów, które odróżniają ESO od konkurencji; nie jest to gra podobna do innych tradycyjnych MMOG (np. WoW, FFXIV).

Zanurzenie się w świecie Tamriel rozpoczyna się już w fazie tworzenia postaci, gdzie gracz wybiera swoją rasę; rasa postaci automatycznie definiuje też jej frakcję. Do wyboru jest 9 ras, a każda z nich ma swój unikalny wygląd, kulturę i zestaw umiejętności, które dodatkowo wspierają wybraną klasę. Po pierwsze, mamy Bretończyka, Redguarda i Orsimera (Orka) jako część frakcji Przymierza Daggerfall. Następnie mamy Nordów, Argonian (Jaszczuroludzi) i Dunmerów (Mrocznych Elfów). Rasy te należą do Paktu Ebonheart. I w końcu mamy frakcję Aldmeri Dominion, która składa się z Khajitów (Feline), Bosmerów (Wood Elf) i Altmerów (High Elf). Proces tworzenia postaci jest dość zróżnicowany, ale większość graczy wybiera zestawy zbroi, które często ukrywają cechy rasowe i skupiają się na wyglądzie ekwipunku.
 

The Elder Scrolls Online download

Podobnie jak w innych grach MMOG, każda klasa w ESO jest unikalna i posiada własny zestaw umiejętności, które pomagają w różnych stylach gry. Do wyboru jest sześć klas. Smoczy Rycerz jest świetny w zadawaniu obrażeń DoT i tankowaniu. Nekromanci są dość wszechstronni, jeśli chodzi o umiejętności związane ze śmiercią, w tym tymczasowe przywoływanie stworów. Nightblade to jedna z najtrudniejszych klas do efektywnej gry ze względu na rotację, ale świetnie radzi sobie z przemykaniem obok wrogów i używaniem trucizn. Czarownik jest prawdopodobnie najbardziej przyjazną klasą dla nowych graczy, bardzo tankowatą i wybaczającą błędy, a przy tym zapewniającą wsparcie zwierzaków. Templariusz jest również jedną z najsilniejszych i najłatwiejszych klas do gry. Strażnik jest bardzo dobrze zbalansowany i również zapewnia wsparcie dla zwierzaków, a także leczy i zadaje obrażenia. Chociaż lista tylko sześciu klas może wydawać się dość ograniczająca, różnorodność klas w połączeniu z umiejętnościami rasowymi, statycznymi i innymi nieklasowymi pozwala na wiele różnych wariantów budowy postaci.

The Elder Scrolls Online pełna wersja

ESO to bardzo dobra gra MMOG, a długotrwały wzrost bazy graczy świadczy o jej jakości, ciągłym rozwoju i wsparciu społeczności. Gracze są przyjaźni, walka jest płynna i przyjemna, crafting dogłębny i dobrze zaprojektowany, a ilość wysokiej jakości zawartości jest dość obszerna i imponująca. Dzięki temu zawsze jest coś do zrobienia.

2 komentarze

Napisz komentarz

Twój nick:
Twój email:
Link do Twojej strony (dodatkowe):
Napisz swój komentarz: