The Binding of Isaac: Rebirth [PC] Pełna wersja Pobierz PL
4

The Binding of Isaac: Rebirth [PC] Pełna wersja Pobierz PL

kwi 29 GAMEMAGIZ  
  • Gameplay
  • Trudność
  • Fabuła
  • Grafika

Nasza wersja gry zawiera wszystkie poprawki i
najnowsze aktualizacje

The Binding of Isaac: Rebirth

The Binding of Isaac: Rebirth – wymagania sprzętowe

  • System operacyjny: Windows 8 / 7 / Vista / XP
  • Procesor: 2.4 GHz Quad Core 2.0 (or higher)
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: Intel HD Graphics 4000 and higher, ATI Radeon HD-Series 4650 and higher, Nvidia GeForce 2xx-Series and up
  • Miejsce na dysku: 449 MB dostępnej przestrzeni

OPIS GRY:

The Binding of Isaac: Rebirth to niesamowity remake gry, która już zdążyła zdefiniować gatunek.

Podobnie jak w pierwowzorze, fabuła The Binding of Isaac: Rebirth w dużej mierze opiera się na odniesieniach biblijnych. Cała gra toczy się wokół alternatywnej wersji biblijnej historii Izaaka. Jednak to matka Izaaka słyszy “głos Boga”. Głos ten każe jej zabić Isaaca, twojego bohatera, więc Isaac ucieka do piwnicy. Jednak piwnica nie jest taka jak zwykła piwnica. Jest wypełniona przerażającymi stworami i obrzydliwościami, które Isaac musi pokonać. Poszczególne poziomy piwnicy są w rzeczywistości nawiązaniem do poziomów piekła. Mimo tego ciekawego pomysłu, gra nie jest zbytnio oparta na fabule. Nie jest to jednak koniecznie minus. W rzeczywistości taki styl fabuły pasuje do gry bardziej niż dobrze.

The Binding of Isaac: Rebirth pobierz pl

O ile fabuła pozostała zasadniczo taka sama jak w oryginalnej grze, o tyle oprawa graficzna uległa imponującym zmianom. Po pierwsze, płynna grafika w stylu flash została zastąpiona 16-bitową grafiką typu SNES. Na początku może się wydawać, że nie jest to poprawa. W rzeczywistości nowy styl graficzny nadaje grze zupełnie nowy klimat. Gra działa płynniej, z prędkością 60 klatek na sekundę, zamiast pierwotnych 30 klatek na sekundę. Oprócz zmian graficznych, do poszczególnych etapów dodano także wiele nowych efektów. Na ostatnich etapach pojawia się teraz tajemnicza mgła, która nadaje tym etapom niesamowitą atmosferę.

Wraz z poprawkami graficznymi wprowadzono także ulepszenia w oprawie dźwiękowej Binding of Isaac: Rebirth. Ścieżka dźwiękowa w grze jest absolutnie rewelacyjna. Każda pojedyncza ścieżka dźwiękowa idealnie pasuje do nastroju i atmosfery danego etapu. Zwykle słucham własnej muzyki, gdy gram w gry wideo, ale ta gra jest wyjątkiem.

The Binding of Isaac: Rebirth download

Nieprzemijający urok Binding of Isaac: Rebirth to najbardziej imponujący aspekt całej gry. Binding of Isaac: Rebirth to gra w stylu arcade, która nigdy się nie nudzi. Kilkukrotna walka z ostatnim bossem w celu awansu znacznie zwiększa regrywalność gry. Jeszcze większe wrażenie robi fakt, że gra jest w całości generowana losowo. Oznacza to, że pomieszczenia, które odwiedzasz, przedmioty, które zbierasz, i wrogowie, z którymi walczysz, są zupełnie inne w jednej rundzie niż w następnej.

Rozgrywka w grze Binding of Isaac: Rebirth jest prosta, ale więcej niż wystarczająca dla tej gry. Sterowanie jest proste, WASD do poruszania się, strzałki do strzelania, E do bomb i Q do przedmiotów. Sterowanie w grze Binding of Isaac: Rebirth jest jeszcze bardziej responsywne niż w pierwowzorze, dzięki temu, że framerate został zwiększony do 60.

The Binding of Isaac: Rebirth pełna wersja

Ponieważ jest to gra zręcznościowa, po przegranej tracisz praktycznie wszystko. Wówczas przy kolejnej rozgrywce będziesz musiał zacząć od początku. Istnieją jednak pewne ulepszenia i odblokowania, które są dostępne przez cały czas trwania rozgrywki. Należą do nich nowe postacie i nowe przedmioty. Przejście gry zajmuje od 40 do 70 minut.
Binding of Isaac: Rebirth udaje się ulepszyć i tak już niesamowity pierwowzór.

4 komentarze

Napisz komentarz

Twój nick:
Twój email:
Link do Twojej strony (dodatkowe):
Napisz swój komentarz: