Sniper Elite 5 [PC] Pełna wersja Pobierz PL
1

Sniper Elite 5 [PC] Pełna wersja Pobierz PL

cze 04 POBIERZNET  
  • Gameplay
  • Trudność
  • Fabuła
  • Grafika

Nasza wersja gry zawiera wszystkie poprawki i
najnowsze aktualizacje

Sniper Elite 5

Sniper Elite 5 – wymagania sprzętowe

  • System operacyjny – Windows 10.
  • Procesor – Intel CPU Core i3-8100 lub równoważny.
  • Pamięć RAM – 8 GB RAM.
  • Karta graficzna – kompatybilna z DirectX12 (4GB VRAM)
  • Miejsce na dysku – 85 GB dostępnej przestrzeni.
Odtwórz wideo

OPIS GRY:

Najnowsza gra studia Rebellion to kolejny strzał w dziesiątkę dla całej serii. Podobnie jak gwiazda serii, Karl Fairburne, nie przegapcie tej gry, zwłaszcza jeśli jesteście fanami powolnego, metodycznego skradania.  

Sniper Elite 5 pobierz pl

II wojna światowa trwała sześć lat. Ale seria Sniper Elite strzela do nazistów już prawie trzy razy dłużej. Początkowo ograniczana możliwościami sprzętu, seria ewoluowała od dość liniowego marszu, przerywanego emocjonującymi scenkami, do autonomicznego placu zabaw z otwartym światem. Większość innych trzecioosobowych serii akcji stawia sobie za cel oferowanie akcji bez przerwy. Jednak Sniper Elite nagradza cierpliwych graczy, którzy uważnie badają, a może nawet wyciągają przeciwników, zanim spojrzą przez celownik i pociągną za spust.

 

Sniper Elite 5 download

Tak, to oznacza, że usłyszycie głos Toma Clarka Hilla, który powraca jako podporucznik Karl Fairburne. Po stażach w Afryce Północnej i we Włoszech w 3. i 4. części Sniper Elite, Fairburne jest teraz we Francji, gdzie pomaga ruchowi oporu. Podobnie jak w poprzednich grach, nie jest on skomplikowaną postacią. Jako niezwykle utalentowany strzelec wyborowy, sprytny survivalowiec i nieuczciwy indywidualista jest niczym więcej niż mieszanką amerykańskich architekci wojskowych. Nie jest jednak ani Samem Fisherem, ani nawet Domingo Chavezem i zdaje się nie dostrzegać życia poza polem bitwy.

W Elite 5 Fairburne otrzymuje rozkaz zlikwidowania Abelarda Möllera, szefa tajnego nazistowskiego projektu o kryptonimie Kraken. W mniejszej skali będziesz wykonywać szereg misji, aby pomóc w przerwaniu operacji.  Batalion wrogów jest rozproszony na ośmiu rozległych mapach i jednej mniejszej lokacji, a każdy z nich stoi na drodze do osiągnięcia celów głównych i pobocznych.

 

Sniper Elite 5 pełna wersja

Choć gra mogła podążać śladem filmowego przedstawienia inwazji w Normandii, Sniper Elite 5 podąża bardziej meandryczną trasą, oferującą zwiedzanie Europy. Od farm kwarcowych, kwitnących sadów jabłoniowych, po pasma lawendy, które służą za tło dla niechlujnych headshotów, mamy tu fascynującą mieszankę wspaniałości i groteski. Jedyny problem polega na tym, że Sniper Elite nigdy nie był dobry w prowadzeniu walk ogniowych w pomieszczeniach zamkniętych. Choć zamki i podziemne korytarze z pewnością przyciągają wzrok, nie są to najlepsze miejsca na grę snajperską.

Fairburne dysponuje wszechstronnym arsenałem, w skład którego wchodzi broń dalekiego, średniego i krótkiego zasięgu, a także zapasy materiałów wybuchowych, medykamentów i środków odwracających uwagę. W trakcie kampanii będziesz odblokowywał dodatkowe narzędzia, takie jak tłumiki, wypełniając cele drugorzędne i zabijając kluczowe postacie. Jedną z największych zmian jest dodanie stołów warsztatowych. Odnajdywanie tych stanowisk pozwala na używanie różnych rodzajów amunicji, takich jak pociski poddźwiękowe, przebijające pancerz czy drążące, a także zapewnia dostęp do magazynków, lunet i różnych magazynków, które pozwalają dostosować ekwipunek do własnych potrzeb.

Jeden komentarz

Napisz komentarz

Twój nick:
Twój email:
Link do Twojej strony (dodatkowe):
Napisz swój komentarz: