LEGO® Star Wars™: The Skywalker Saga [PC] Pełna wersja Pobierz PL
3

LEGO® Star Wars™: The Skywalker Saga [PC] Pełna wersja Pobierz PL

kwi 15 GAMEMAGIZ  
 • Gameplay
 • Trudność
 • Fabuła
 • Grafika

Nasza wersja gry zawiera wszystkie poprawki i
najnowsze aktualizacje

LEGO® Star Wars™: The Skywalker Saga

LEGO® Star Wars™: The Skywalker Saga – wymagania sprzętowe

 • System operacyjny: Windows 10 64-bit
 • Procesor: Intel Core i5-2400 or AMD Ryzen 3 1200
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: GeForce GTX 750 Ti or Radeon HD 7850
 • DirectX: Wersja 11
 • Miejsce na dysku: 40 GB dostępnej przestrzeni

OPIS GRY:

Gwiezdne wojny i gry LEGO sprawiają wrażenie, jakby istniały od zawsze, prawda? Pierwszą grą z serii Star Wars było The Empire Strikes Back, wydane w 1982 roku na Intellivision i Atari 2600. LEGO Fun to Build była oficjalnie pierwszą grą LEGO wydaną w 1995 roku na konsolę Sega Pico. Dopiero w 2001 r. firma LEGO rozpoczęła grę licencyjną, wydając grę LEGO Creator: Harry Potter wydanym na PC. Wszystko zmieniło się w 2005 roku. 2 kwietnia tego samego roku ukazała się gra LEGO Star Wars: The Video Game, a rok później Lego Star Wars II: The Original Trilogy.

W związku z tym, prawie 17 lat po wydaniu pierwszej gry z serii LEGO Star Wars, mamy grę, na którą wszyscy czekaliśmy – LEGO Star Wars: Saga Skywalkerów.

 

LEGO® Star Wars™: The Skywalker Saga pobierz pl

Gra LEGO Star Wars: The Skywalker Saga ukaże się 5 kwietnia 2022 roku na konsole PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch i PC. Weterani gier LEGO, Travellers Tales, opracowali grę, a Warner Bros. Interactive Entertainment zajmuje się jej wydaniem.

Każdy ma swoją ulubioną trylogię w tej sadze, a wolność wyboru jest widoczna od samego początku. Tam, gdzie poprzednie gry LEGO miały określony punkt startowy, teraz masz wolną rękę co do tego, którą trylogię rozpoczniesz jako pierwszą. Wyobrażam sobie, że większość chciałaby zacząć od Epizodu IV: Nowa nadzieja, co jest słuszne. Ale możesz też chcieć grać chronologicznie, zaczynając od Epizodu I: The Phantom Menace. Wybór naprawdę należy do Ciebie. Ten rodzaj wolności jest obecny w całej grze. Przygotuj się i zapnij pasy! Zadbaj o to, by było głośno, gdy epicka uwertura Johna Williamsa zabrzmi nad słynnym przewijającym się intro Gwiezdnych wojen.
 

LEGO® Star Wars™: The Skywalker Saga download

Ale co ze światem hubów? Cóż, nie ma jednego… jest ich mnóstwo! Pomiędzy tymi poziomami związanymi z fabułą masz okazję swobodnie eksplorować dobrze znane planety, takie jak Naboo, Tattooine, Hoth, Endor i wiele innych. Jak w przypadku wszystkich gier LEGO, eksploracja sprawia tyle samo radości, co odgrywanie historii. Pomiędzy poziomami warto przeszukiwać okolicę i odkrywać sekrety, zbierając jak najwięcej ćwieków i Kyber Bricks. Do zebrania jest ponad tysiąc Kyber Cegieł, więc miłośnicy kompletowania cieszcie się, to będzie długa przygoda.

Mówiąc o Kyber Bricks, chwytaj je, gdziekolwiek je zobaczysz, jeśli masz odpowiednią postać. Dzięki nim, wraz z ćwiekami za walutę, zapłacisz za ulepszenia. Istnieją dwa rodzaje ulepszeń, które możesz wykonać: charakter i klasa. Ulepszenia postaci to podstawowe rzeczy, takie jak szybki budynek, zwiększony pasek zdrowia, kolekcjonowalny detektor, przyciąganie ćwieków i wiele innych. Ulepszenia te mają trzypoziomowy system i dotyczą wszystkich klas postaci.

LEGO® Star Wars™: The Skywalker Saga pełna wersja

Muszę się do czegoś przyznać. Nie jestem największym fanem Gwiezdnych Wojen, choć lubię filmy i znam je dość dobrze. Ale w swoim życiu grałem w kilka gier LEGO, jak również w całkiem sporo gier Star Wars. Mogę z całą szczerością powiedzieć, że LEGO Star Wars: Saga rodu Skywalkerów to NAJLEPSZA gra LEGO, w jaką kiedykolwiek grałem. Humor, ogromna ilość zadań do wykonania i jej związek z materiałem źródłowym nie mają sobie równych. Do diabła, posunąłbym się nawet do stwierdzenia, że jest w mojej pierwszej trójce najlepszych gier Star Wars. LEGO Star Wars: Saga rodu Skywalkerów to ostateczna gra z serii LEGO i Star Wars.

3 komentarze

 • MrDziobak

  Nigdy nie sądziłem, że zobaczę światełko w tunelu. Ta gra była tworzona przez lata, a TT Games włożyło cały swój czas, wysiłek i troskę, aby uczynić ją najlepszą grą lego z możliwych! Dziękuję!

  Odpowiedz
 • Pr0myk

  Już od dawna czekałem na tę grę. Lego Star Wars było moim dzieciństwem, a teraz, gdy ta gra jest tutaj, chce mi się płakać z radości. Tak się cieszę, że w końcu jest.

  Odpowiedz
 • Majchi

  Pobrało się, dzięki 🙂

  Odpowiedz

Napisz komentarz

Twój nick:
Twój email:
Link do Twojej strony (dodatkowe):
Napisz swój komentarz: