GTA V Download [PC] Pełna wersja Pobierz PL
3

GTA V Download [PC] Pełna wersja Pobierz PL

mar 12 POBIERZNET  
  • Gameplay
  • Trudność
  • Fabuła
  • Grafika

Nasza wersja gry zawiera wszystkie poprawki i
najnowsze aktualizacje

GRAND THEFT AUTO V

Jeśli chodzi o minimalne wymagania sprzętowe piątej odsłony gry wyprodukowanej przez Rockstar Games, to prezentują się one następująco:

procesor: Intel Core 2 Quad Q6600 2.4 GHz / AMD Phenom 9850 2.5 GHz;
pamięć: RAM: 4GB;
karta graficzna: NVIDIA 9800 GT 1 GB / AMD HD 4870 1 GB;
wolne miejsce na dysku twardym: 65 GB;
karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX 10;
System operacyjny: Windows Vista / Windows 7 SP1 / Windows 8 / Windows 8.1 64-Bit / Windows 10.

Odtwórz wideo

OPIS GRY:

Kiedy młody uliczny naciągacz, emerytowany rabuś bankowy i przerażający psychopata wplątują się w najbardziej przerażające i obłąkane elementy przestępczego podziemia, rządu USA i przemysłu rozrywkowego, muszą dokonać serii niebezpiecznych napadów, aby przetrwać w bezwzględnym mieście, w którym nie można ufać nikomu, a już na pewno nie sobie nawzajem.

GTA V pobierz

Grand Theft Auto V na PC zawiera szereg istotnych ulepszeń wizualnych i technicznych, dzięki którym Los Santos i hrabstwo Blaine stają się bardziej wciągające niż kiedykolwiek. Oprócz znacznie zwiększonej odległości rysowania, Grand Theft Auto V na PC działa w 60 klatkach na sekundę w rozdzielczości 1080p, z możliwością wyświetlania obrazu w rozdzielczości 4K. Gracze doświadczą szeregu dodatków i ulepszeń.

 

Ku niczyjemu zdziwieniu, GTA V to duża gra. Do jej zainstalowania potrzeba nawet 8 486 MB miejsca na dysku twardym. Oznacza to, że próba zrecenzowania Grand Theft Auto V, z uwzględnieniem wszystkich dostępnych elementów, jest nierealistyczna i prawie niemożliwa. Dlatego też niniejsza recenzja będzie dotyczyć moich doświadczeń z gry dla jednego gracza przez prawie 30 godzin, co oznacza, że moja recenzja może nie odzwierciedlać waszych doświadczeń.

 

Już po kilku pierwszych godzinach gry coś staje się jasne – Rockstar North dokonało gruntownego remontu serii na niemal każdym poziomie. Nie tylko wykorzystano elementy, które widzieliśmy w poprzednich tytułach GTA, ale także modele postaci, animacje i sam świat zostały dynamicznie zintegrowane, aby stworzyć znacznie głębsze doznania.

GTA V pełna wersja

Oznacza to, że nie tylko jesteś w stanie ukryć się na niemal każdym miejscu, w granicach rozsądku, ale też twoja postać prawie zawsze wchodzi w prawidłową interakcję z otaczającym ją światem, nigdy nie dając ci wrażenia unoszenia się, które przeszkadzało niektórym w przeszłości.

W Grand Theft Auto V zastosowano zaawansowaną mechanikę w stylu rag-doll, która zapewnia bardziej realistyczną interakcję ciał ze światem w przypadku strzału lub trafienia, ale niestety prowadzi to również do jednej z jedynych prawdziwych drobnych irytacji w grze. W większości gier z otwartym światem zawsze istnieje szansa, że nie zdążysz wykonać skoku lub dwóch, co oznacza, że skoczyłeś za wcześnie lub zahaczyłeś o ścianę, co normalnie nie doprowadziłoby do niczego. Jednak w GTA V twoja postać odbija się od ściany, gdy tylko źle skoczy na jakiś obiekt, co prowadzi do irytujących i zabawnych momentów.

Pod względem wizualnym gra wygląda fenomenalnie, zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę skalę świata i dbałość o szczegóły, z jaką wypełniony jest każdy zakamarek. W zależności od tego, jaką część gry przemierzasz, czy jest to pięknie oświetlone, żywe miasto, bezlitosny region górski, pustynia, dno morza czy jeden z wielu innych obszarów, nigdy nie znajdziesz miejsca, które sprawiałoby wrażenie pustego lub opustoszałego.

GTA V download

3 komentarze

Napisz komentarz

Twój nick:
Twój email:
Link do Twojej strony (dodatkowe):
Napisz swój komentarz: