Grand Theft Auto: San Andreas [PC] Pełna wersja Pobierz PL
2

Grand Theft Auto: San Andreas [PC] Pełna wersja Pobierz PL

wrz 11 POBIERZNET  
 • Gameplay
 • Trudność
 • Fabuła
 • Grafika

Nasza wersja gry zawiera wszystkie poprawki i
najnowsze aktualizacje

Grand Theft Auto: San Andreas

Grand Theft Auto: San Andreas – wymagania sprzętowe

 • System operacyjny: Windows 2000/XP (lub nowszy)
 • Procesor: 1 Ghz Pentium III lub AMD Athlon.
 • Pamięć RAM: 256 MB.
 • Karta graficzna: z pamięcią co najmniej 64 MB (Geforce 3 lub lepsza)
 • Miejsce na dysku twardym: 3,6 GB.
 • Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 9.
Odtwórz wideo

OPIS GRY:

Ahh … Grand Theft Auto. Te trzy słowa wystarczą, by wypełnić serca graczy radością. Seria Grand Theft Auto (GTA) jest już od jakiegoś czasu, ale dopiero GTA III świat gier został wywrócony do góry nogami. Największą zmianą pomiędzy poprzednimi wersjami dwóch pierwszych gier a trzecią grą było przejście na trójwymiarowy punkt widzenia. Ale ta zmiana zrewolucjonizowała świat gier i gry od tamtej pory nie jest już taka sama. Nigdy wcześniej gracze nie mieli prawie żywego, oddychający świat, który pozwalał im na przeżycie wszystkich ich sekretnych kryminalnych desires. Czasami trudno to przyznać, ale bieganie w kółko i zabijanie postaci w grze w grze z pochodnią i bycie poszukiwanym przez policję, FBI i Gwardię Narodową było niesamowitym doświadczeniem.

Grand Theft Auto: San Andreas​ pobierz pl

Dzięki GTA:San Andreas (GTA:SA) gracze są traktowane do ostatecznej edycji GTA. Ten sam, teraz klasyczny, gameplay z dwóch ostatnich gier powraca, ale tym razem w ogromnym świecie gry. Zamiast tylko jedno lub dwa miasta do zbadania, GTA:SA pozwala graczom zbadać jeden duży stan (San Andreas) z trzema różnymi miastami. stan (San Andreas) z trzema różnymi miastami. Wszystkie trzy miasta są oparte na miastach w Stanach Zjednoczonych. Los Santos jest oparte na Los Angeles, San Fierro opiera się na San Fransisco, a Las Venturas na Las Vegas. Każde z Każde miasto ma swój własny, unikalny wygląd, który jest specyficzny dla ich odpowiednika w świecie rzeczywistym. co pomaga stworzyć poczucie autentyczności, mimo że grasz w świecie gry. grasz w świecie gry.

 

Grand Theft Auto: San Andreas​ download pl

Zmiana w stosunku do dwóch ostatnich wersji GTA jest sposób, w jaki miasta łączą się ze sobą. Zamiast po prostu przejechać przez most do następnego miasta tym razem będziesz musiał podróżować między miastami przez rozległe tylne drogi i lokacje. Oczywiście jesteś ograniczony do pierwszego miasto, Los Santos, na początku, ale w końcu trzeba podjąć misje poza poza granicami miasta. Jest to miła odmiana od poprzednich gier. w stosunku do poprzednich gier, ale stwarza to pewne rozległe trudności w śledzeniu. Wypełnianie misji w jednym mieście jest dość łatwe, ale konieczność podróżowania poza miasto i z powrotem może stać się trochę stary. Gra toczy się w środowisku 3D z różnymi warunkami pogodowymi i realistycznym prowadzeniem pojazdów. Grafika w BeamNG.drive składa się z dynamicznego oświetlenia, fizyki soft-body i deformowalnego terenu. BeamNG.drive posiada realistyczną grafikę, która sprawia, że gra wygląda jak prawdziwe doświadczenie z jazdy. Grafika jest również w dużym stopniu dostosowywana przez gracza.

Grand Theft Auto: San Andreas​ pełna wersja

Ponieważ miasta są oparte na lokalizacjach na lub w pobliżu zachodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych, fabuła GTA:SA podąża za nią. Zamiast skupiać się na mafii, jak w poprzednich dwóch grach, GTA:SA opiera się na gangach ulicznych z początku lat 90-tych na zachodnim wybrzeżu. Młody chłopak o imieniu CJ (Carl Johnson) wraca do domu w Los Santos, ponieważ jego matka została zamordowana. CJ zostaje zgarnięty zaraz po opuszczeniu lotniska przez policję. policja, która przypina morderstwo kolegi policjanta na CJ i żąda, aby CJ zrobić co chcą, albo inaczej. CJ próbuje argumentować swoją sprawę, że jest czysty i został poza świata gangów, ale skorumpowani gliniarze może dbać o mniej i upuścić CJ, oczywiście po zabraniu wszystkich jego pieniędzy i Oczywiście po podjęciu wszystkie jego pieniądze i ubrania. Niechętnie CJ jest rzucony z powrotem do skorumpowanego i niebezpiecznego świata, który opuścił opuszczając Los Santos.  Aby przekonać swoich starych przyjaciół (a nawet jego brata, Sweet), że nadal ma to, co trzeba, aby przetrwać w ich trudnym świecie, CJ musi pomóc staremu gangowi odzyskać swój teren i wiarygodność.

2 komentarze

 • Maciecoo

  fajna strona (:

  Odpowiedz
 • Packa

  jest ok w sumie nie ma o czym mówić gta san jakie każdy zna

  Odpowiedz

Napisz komentarz

Twój nick:
Twój email:
Link do Twojej strony (dodatkowe):
Napisz swój komentarz: