Farming Simulator 22 [PC] Pełna wersja Pobierz PL
4

Farming Simulator 22 [PC] Pełna wersja Pobierz PL

kwi 15 GAMEMAGIZ  
 • Gameplay
 • Trudność
 • Fabuła
 • Grafika

Nasza wersja gry zawiera wszystkie poprawki i
najnowsze aktualizacje

Farming Simulator 22

Farming Simulator 22 – wymagania sprzętowe

 • System operacyjny: Windows 10 Home (x64)
 • Procesor: Intel Core i5-3330 or AMD FX-8320 or better
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: GeForce GTX 660 or AMD Radeon R7 265 or better (min 2GB VRAM)
 • DirectX: Wersja 11
 • Sieć: Szerokopasmowe połączenie internetowe
 • Miejsce na dysku: 35 GB dostępnej przestrzeni

OPIS GRY:

Znasz to stare powiedzenie: “oddziel pszenicę od plew”? Pomysł, że jakaś sytuacja pod wysokim ciśnieniem i w ogniu piekielnym naprawdę pokaże, kto ma odwagę, by się wybić, podczas gdy inni spadną na margines lub będą musieli zadowolić się drugim miejscem? Cóż, panie i panowie, Farming Simulator 22 zrobił z nas plewy, ale i tak go szanujemy.

 

Farming Simulator 22 pobierz pl

Farming Simulator 22 uświadamia, że życie rolnika jest pełne poświęceń. Wstawanie o 6 rano, ciężka praca, niekończące się sezony i lata pracy, aby sprostać “powołaniu”, jakim jest rolnictwo. Na szczęście dla nas, Farming Simulator 22 jest tutaj, aby dać nam wrażenie tej satysfakcji dzięki najbardziej realistycznemu portretowi branży – bez 80-godzinnego tygodnia pracy, choć będzie trzeba kilku godzin prób i błędów, aby opanować szczegóły gry.

Farming Simulator 22 to bardzo specyficzny rodzaj gry dla bardzo specyficznych osób. Czy masz dziwne swędzenie w mózgu, które może zaspokoić tylko wysoce kontrolowane zbieranie plonów i zarządzanie farmą? W takim razie Farming Simulator 22 jest grą dla Ciebie. Wystarczy pobieżnie przejrzeć sieć, aby przekonać się, że seria ma prężnie działającą społeczność modderów, którzy nieustannie dodają do gry nowy sprzęt rolniczy i inne elementy, poszerzając jej i tak już imponujący wybór traktorów, kombajnów i innych drobiazgów, które uzmysławiają, jak wiele pracy trzeba włożyć w prowadzenie nawet najprostszej farmy.
 

Farming Simulator 22 download

Grając na mapie Elmcreek – osadzonej w środkowo-zachodniej części Stanów Zjednoczonych – podstawowe wprowadzenie do gry Farming Simulator zapoznaje cię z uprawą, kultywacją, zbieraniem i sprzedażą plonów, pętlą rolnictwa, która z pozoru jest uproszczona, ale może stać się niezwykle szczegółowa, gdy zmaksymalizujesz swoją wydajność i poszerzysz horyzonty o nowe rodzaje upraw i harmonogramy rolnicze. Bydło też jest możliwe, i bez względu na to, na czym się skupisz, będziesz musiał być na bieżąco z niezliczonymi statystykami i innymi informacjami, które Farming Simulator 22 udostępnia w swoich rozbudowanych menu.

Mimo to, w Farming Simulator 22 nacisk położono na surowe dane i rutynę życia na roli, a nie na piękno i atmosferę ziemi, na której pracujesz. Farming Simulator ma kilka pięknych środowisk do wyboru (południowa Francja i Alpy Szwajcarskie to dwa inne możliwe wybory map), ale wszystkie one wydają się równie pozbawione życia po spędzeniu kilku minut na odkrywaniu świata wokół twojej zagrody. Ostatecznie to dobrze, bo te gry są o rolnictwie, a nie o pięknie natury, ale to naprawdę pokazuje, że trzeba naprawdę kochać rolnictwo, aby połączyć się z tym, co Farming Simulator 22 przynosi na stół.

Farming Simulator 22 pełna wersja

Jeśli jesteś już fanem serii, Farming Simulator 22 ma wszystko, co pokochałeś i czego oczekujesz od tej serii, ale nowicjusze mogą mieć początkowo problemy z bardzo specyficznym doświadczeniem, które Farming Simulator stał się reprezentantem.

4 komentarze

 • Brenek

  Wygląda świetnie, poza grafiką, traktory i narzędzia wyglądały bardziej jak plastikowe, po prostu wyglądały bardzo kreskówkowo, mam nadzieję, że gra nie będzie wyglądała tak okropnie.

  Odpowiedz
 • Melodias

  Nowe zawieszenie pojazdów jest o wiele bardziej płynne i realistyczne!

  Odpowiedz
 • Loona

  Fajnie, że ktoś to wrzucił na jakiś dobry hosting z którego można szybko pobrać. Dzięki!

  Odpowiedz
 • Krito

  OMG OMG DZIĘKI! 😀 OMG!!!!

  Odpowiedz

Napisz komentarz

Twój nick:
Twój email:
Link do Twojej strony (dodatkowe):
Napisz swój komentarz: