Far Cry 6 [PC] Pełna wersja Pobierz PL
5

Far Cry 6 [PC] Pełna wersja Pobierz PL

lip 12 POBIERZNET  
  • Gameplay
  • Trudność
  • Fabuła
  • Grafika

Nasza wersja gry zawiera wszystkie poprawki i
najnowsze aktualizacje

Far Cry 6

Far Cry 6 – wymagania sprzętowe

  • Procesor: AMD FX 8350 4 GHz lub Intel Core i5-4460 3.2 GHz.
  • Karta graficzna: AMD Radeon R9 390 8 GB/NVIDIA GeForce GTX 970 4 GB.
  • Pamięć operacyjna RAM: 8 GB DDR4.
Odtwórz wideo

OPIS GRY:

Obserwowanie postępów w produkcji przygodowych strzelanek od czasów Xboxa360 i PS3 było ekscytujące. Fabuły stały się bogatsze, postacie bardziej dynamiczne, a grafika bardziej realistyczna. Jednak nowemu “Far Cry 6” brakuje ambicji i pozostaje wierny swoim korzeniom, na dobre i na złe.

Gracz wciela się w rolę żołnierza partyzanckiego, Daniego, który próbuje obalić Antona Castillo (granego przez Giancarlo Esposito z Breaking Bad), dyktatora fikcyjnego kraju Yara. Dani może być mężczyzną lub kobietą, w zależności od preferencji gracza. Gracz spotyka po drodze wielu sojuszników, ponieważ gra przedstawia im trzy główne ścieżki, którymi mogą podążać w dowolnej kolejności, skalując trudność w miarę postępów gracza.

far cry 6 pobierz pl

Gracz rozpoczyna grę z pistoletem, ale może zdobyć cały arsenał broni i narzędzi, aby pomóc w rewolucji. Rozgrywka jest warstwowa, często dając graczowi kilka wyborów, jak poradzić sobie z sytuacją: ze skradaniem się lub podejściem bardziej run and gun. Taktyka ta jest ulepszona dzięki systemowi buddy, który pozwala Daniemu wezwać na pomoc zwierzęcego towarzysza. Na przykład krokodyl, Guapo, będzie atakował strażników i bronił gracza w walce, a pies rasy weiner, Chorizo, jeździ na wózku inwalidzkim.

Jednak aspekty takie jak kontrola jazdy i misje poboczne czują się nieco pospiesznie i przypominają rok 2012, a nie grę triple-A z 2021 roku. Jazda jest pierwszoosobowa, i choć bardziej realistyczna, prowadzi do problemów takich jak choroba lokomocyjna i wrażliwe kontrole. Misje poboczne są utrudnione przez długi czas podróży i mało narracji, aby utrzymać je interesujące.

 

far cry 6 download pl

Gra działa zaskakująco dobrze nawet na konsolach ostatniej generacji, choć czasy ładowania są zauważalnie dłuższe na starszych systemach. Przez ponad 25 godzin rozgrywki doświadczyłem tylko kilku drobnych glitchy, z jednym poważnym zdarzeniem, kiedy musiałem się resetować, bo moja postać wypadła z wirtualnego świata.

W “Far Cry 6” można dostrzec karaibskie klimaty, a deweloper twierdzi, że gra jest luźno oparta na współczesnej Kubie. Ścieżka dźwiękowa gry odzwierciedla to poprzez odtwarzanie rozpoznawalnych hitów, takich jak “The Macarena”, a nawet zawiera broń o nazwie “The Macarena Gun”. Muzyka w grze zawiera mieszankę popularnej muzyki południowoamerykańskiej pomiędzy tymi przesadzonymi numerami, co jest miłym akcentem.

Jeśli istnieje jeden poważny problem z serią “Far Cry”, to jest nim to, że złoczyńcy często próbują przekazać jakieś głębokie przesłanie, ale wciąż natrafiają na rozczarowująco jednowymiarowe. “Far Cry 6” niestety nie robi wiele, by przełamać tę formę. Castillo niekoniecznie jest złym złoczyńcą, ale ja osobiście nie czułem się wobec niego inaczej w miarę postępu fabuły gry.

 

far cry 6 pełna wersja

Najbardziej przekonującą częścią łuku Castillo jest jego 13-letni syn Diego, który reprezentuje skomplikowaną przyszłość Yary. Castillo próbuje wdrożyć swój sposób myślenia na Diego, ale jego wysiłki mogą pójść w obu kierunkach. Podczas gdy związek między Castillo a jego synem dodaje ciekawy kąt do jego postaci, bardziej dynamiczny antagonista byłby mile widzianą zmianą w tym wydaniu.

Rewolucje, przemoc z użyciem broni i pomysłowość to dziś gorące tematy, a “Far Cry 6” dotyka każdego z nich po kolei. Jednak społeczność graczy jest pełna nowych gier, które poruszają te polityczne tematy, a ta doświadczona seria po prostu nie wydaje się być w stanie tego zrobić.

5 komentarze

Napisz komentarz

Twój nick:
Twój email:
Link do Twojej strony (dodatkowe):
Napisz swój komentarz: