F1® 2021 [PC] Pełna wersja Pobierz PL
4

F1® 2021 [PC] Pełna wersja Pobierz PL

mar 19 POBIERZNET  
  • Trudność
  • Fabuła
  • Grafika

Nasza wersja gry zawiera wszystkie poprawki i
najnowsze aktualizacje

F1® 2021

F1® 2021 – wymagania sprzętowe

  • Wymaga 64-bitowego procesora i systemu operacyjnego
  • System operacyjny: Windows 10 64-bit (wersja 1709) | Dla Ray Tracingu: Windows 10 64-bit (wersja 2004)
  • Procesor: Intel Core i3-2130 lub AMD FX-4300
  • Pamięć RAM: 8 GB
  • Karta graficzna: NVIDIA GTX 950 lub AMD R9 280 | Dla Ray Tracingu: GeForce RTX 2060 lub Radeon RX 6700 XT
  • DirectX: wersja 12
  • Miejsce na dysku: 80 GB
Odtwórz wideo

OPIS GRY:

Zeszłoroczna oficjalna gra F1 to z pewnością najbardziej triumfalna i pełna funkcji edycja w 11-letniej historii serii firmy Codemasters.

Dzięki wprowadzeniu trybu MyTeam, który sprawił, że F1 2020 była jak dotąd najbardziej bogatą w zawartość grą, gra zdobyła uznanie graczy, a nawet mediów.
Obecnie firma Codemasters i jej oficjalna seria F1 – podobnie jak sam sport, który naśladuje – znajduje się w roku przemian. Najnowsza gra F1 firmy Codemasters, wchłonięta przez giganta gier EA, jest nie tylko pierwszą grą pod szyldem EA Sports, ale także pierwszą na konsole najnowszej generacji.

Ale czy F1 2021 poradzi sobie z przejściem na nowy sprzęt bardziej umiejętnie niż F1 2015, gdy seria dokonała podobnego skoku po raz ostatni?

 

 

f1 2021 pobierz pl

Zanim przejdziemy do tego, co nowego w tegorocznej grze, należy poruszyć kilka niefortunnych kwestii.

Choć w grze F1 2021 naturalnie znajdzie się wszystkie dziesięć zespołów i 20 kierowców biorących udział w tegorocznych mistrzostwach – podobnie jak w zeszłorocznej Formule 2 – to gra nie będzie miała na starcie wszystkich torów, które są obecnie zaplanowane w stale zmieniającym się kalendarzu tego sezonu.

W spisie torów jest kilka znaczących pominięć
Imola, Portimao i nowe Grand Prix Arabii Saudyjskiej w Jeddah będą nieobecne w momencie premiery, ale Codemasters postara się dodać je w darmowych aktualizacjach w późniejszym okresie roku. Niestety, w tegorocznej grze nie będziemy mogli zagrać w Grand Prix Turcji w Stambule, bez względu na to, czy sam wyścig odbędzie się w październiku tego roku.
Odwołane Grands Prix Chin, Kanady, Singapuru i Australii są zawarte w grze. Jednak tor Albert Park – podobnie jak Catalunya i Yas Marina – zachował swój układ sprzed 2021 roku i nie został zaktualizowany do zmienionego formatu.


Łatwo jest współczuć firmie Codemasters, która musi zmierzyć się z ciągle zmieniającym się kalendarzem w cieniu pandemii – zwłaszcza że konstruowanie modeli torów nie jest szybkim zadaniem – ale wydanie oficjalnej gry F1 na sezon 2021 z kilkoma torami, których brakuje w momencie premiery i obietnicą dodania ich później, to raczej nieeleganckie rozwiązanie, które pozostawi wielu graczy niezadowolonych.

f1 2021 download

Podczas gdy sport przygotowuje się do debiutu nowego Sprint Qualifying podczas Grand Prix Wielkiej Brytanii w przyszły weekend, w grze nie znajdziesz kontrowersyjnego nowego formatu.

Z najnowszej wersji usunięto także wiele dodatkowych elementów z poprzednich gier. Jeśli lubiłeś ścigać się klasycznymi bolidami z dawnych lat, przygotuj się na rozczarowanie – to wszystko zniknęło z tej nowej gry. Podobnie jak krótsze, alternatywne konfiguracje torów Silverstone, Suzuka, COTA i Bahrajn. Zniknęły też wszystkie dodatkowe mistrzostwa offline.
A więc po usunięciu całej tej peryferyjnej zawartości, co F1 2021 oferuje w jej miejsce?

Odpowiedzią jest pierwszy w historii serii tryb fabularny “Punkt hamowania” – najważniejsza nowa funkcja, która znajduje się w samym centrum tegorocznej gry.


f1 2021 pełna wersja

Będziemy musieli poczekać najwcześniej do przyszłego roku, aby przekonać się, jak wielkie zasoby EA mogą wpłynąć na oficjalną serię gier. Ale choć F1 2021 oferuje tę samą wysoką jakość akcji wyścigowej, z której słynie seria, trudno nie czuć lekkiego niedosytu po tym pierwszym kroku na konsolach nowej generacji. W szczególności z zainteresowaniem czekamy na pojawienie się trzech brakujących torów i, miejmy nadzieję, poprawek w różnych przerobionych trasach.


4 komentarze

Napisz komentarz

Twój nick:
Twój email:
Link do Twojej strony (dodatkowe):
Napisz swój komentarz: