Elden Ring [PC] Pełna wersja Pobierz PL
4

Elden Ring [PC] Pełna wersja Pobierz PL

mar 18 POBIERZNET  
  • Gameplay
  • Trudność
  • Fabuła

Nasza wersja gry zawiera wszystkie poprawki i
najnowsze aktualizacje

Elden Ring

Elden Ring – wymagania sprzętowe

  • system operacyjny: Windows 10/11
  • procesor: Intel Core i7-8700K / AMD Ryzen 5 3600X
  • 16 GB RAM
  • karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 1070 8 GB / AMD Radeon RX VEGA 56 8 GB
  • DirectX: wersja 12
  • 60 GB dostępnej przestrzeni na dysku
Odtwórz wideo

OPIS GRY:

Niezwykły otwarty świat Elden Ring jest podniosły, nawiedzająco piękny i pełen niebezpiecznych sytuacji, które wzbudzają ciekawość.

 

Jedną z moich ulubionych rzeczy w grach FromSoftware – Dark Souls, Bloodborne, Sekiro, a teraz Elden Ring – jest moment, w którym skręcając za róg, nieświadomie wpadasz na wroga ponad pięć razy większego od siebie. Gdy góruje nad tobą wielka bestia, pierwszą myślą, jaka pojawia się w twojej głowie, gdy biegniesz, by podciąć jej kostki, jest zazwyczaj pytanie: “jak, u licha, uda mi się wykonać to niemożliwe zadanie?”.

 

 Podejmuj próby przez wystarczająco długi czas, a w końcu je pokonasz. W większości przypadków będziesz musiał to zrobić, ponieważ pomimo wyzwania, jakie stanowi, zwykle staje ono na drodze do liniowego postępu. Jeśli jednak zagrasz w wystarczająco dużo gier FromSoftware i zmierzysz się z wieloma tego typu wyzwaniami, magia zniknie.

Elden Ring pobierz pl

Jednak rozległy otwarty świat Elden Ring, stanowiący istotną różnicę między grą a innymi grami, sprawia, że te momenty, w których niemożliwe do pokonania wyzwania stają się ponownie bardziej majestatyczne i niebezpieczne.
 
W linii FromSoftware – bezlitosnych, ciężkich gier RPG akcji fantasy – każdy ruch ma znaczenie. Kluczem do sukcesu jest poznanie świata i zachowań każdego z jego mieszkańców. Z każdą śmiercią wiąże się lekcja, którą można wykorzystać w kolejnych potyczkach.

Wkraczając do lokacji gry, Krainy Pomiędzy, czujesz się niezwykle nieistotny. To niesamowicie rozległy, zrujnowany świat, który sprawia wrażenie, jakby ciągnął się w nieskończoność. A momenty, w których napotykasz niewyobrażalnego wroga – na przykład trzy potężne golemy wielkości małych gór – są absolutnie kolosalne i budzą respekt. To upokarza, przeraża i sprawia wrażenie, jakby było to po raz kolejny niemożliwe.

eldern ring download

Powodem, dla którego te przerażające chwile zdołały odzyskać swoją tajemniczość podczas dziesiątek godzin spędzonych z grą, jest fakt, że większość z tych spotkań jest opcjonalna w świecie Elden Ring. Próbowałem swoich sił w walce ze smokiem kilka razy, ale w momencie, gdy dochodziłem do wniosku, że moja postać jest zbyt słaba lub że nie jestem odpowiednio przygotowany do tego zadania, wiedziałem, że mogę odejść. Zawsze istniały inne części otwartego świata, które mogłem zbadać w zamian. Ale opuszczałem teren ze świadomością, że droga za mną jest tak samo zdradliwa, jak wtedy, gdy po raz pierwszy na nią trafiłem – mrożący krew w żyłach pomysł w grach FromSoftware.


Elden Ring jest skonstruowany w taki sposób, że aby robić postępy, musisz zmierzyć się z sześcioma odrębnymi, zamkniętymi lokacjami w świecie gry. Każdy z tych przypominających lochy etapów przypomina segmenty, które można zobaczyć w grze Dark Souls – będziesz przedzierać się przez labirynt, poznając i przyswajając układ i zachowania znajdujących się w nim wrogów, a także będziesz dążyć do pokonania potężnego bossa, aby zdobyć odłamek tytularnego pierścienia Elden Ring.

elden ring pełna wersja

Choć każda z nich jest obowiązkowa i teoretycznie można do niej podejść od razu i w naturalnej kolejności, można ją też całkowicie ominąć. Elden Ring oferuje więc otwarty świat wypełniony mnóstwem ciekawych lokacji oraz mniejszych lochów, które doskonale pobudzają twoją chorobliwą ciekawość.

4 komentarze

Napisz komentarz

Twój nick:
Twój email:
Link do Twojej strony (dodatkowe):
Napisz swój komentarz: