Dead Space Remake [PC] Pełna wersja Pobierz PL
3

Dead Space Remake [PC] Pełna wersja Pobierz PL

sty 25 POBIERZNET  
 • Gameplay
 • Trudność
 • Fabuła
 • Grafika

Nasza wersja gry zawiera wszystkie poprawki i
najnowsze aktualizacje

Dead Space Remake [PC]

Dead Space Remake [PC] – wymagania sprzętowe

 • System operacyjny: Window 10 64-bit
 • Procesor: Ryzen 5 2600x, Core i5 8600
 • Pamięć: 16 GB RAM
 • Karta graficzna: AMD RX 5700, GTX 1070
 • DirectX: Wersja 12
 • Miejsce na dysku: 50 GB
Odtwórz wideo

OPIS GRY:

Dead Space Remake to odświeżona wersja oryginalnej gry survival horror z 2008 roku o nazwie Dead Space. Gra zawiera uaktualnioną grafikę i mechanikę rozgrywki, a także nowe elementy fabularne i postaci. Gracz kontroluje Isaac Clarke’a, inżyniera, który musi walczyć z hordami necromorfów, reanimowanych trupów na opuszczonym statku kosmicznym. Celem gry jest przetrwanie i rozwiązanie tajemnic kryjących się na pokładzie statku.

 
 

Dead Space Remake pobierz pl

Dead Space Remake zawiera także nowe rozwiązania mechaniki rozgrywki, takie jak ulepszony system walki oraz zmieniony interfejs użytkownika. Gracz będzie miał dostęp do nowych broni i narzędzi, które pomogą mu przetrwać na pokładzie statku. Gra ta pochodzi od EA studios, jest to trzecia odsłona serii gier Dead Space. W grze wykorzystuje się elementy science-fiction, horroru oraz action, które zapewnią graczom intensywne doświadczenie zabawy.

 
 

Dead Space Remake download pl

Dead Space to udana gra survival horror, w której gracz wciela się w rolę Isaaca Clarke’a, inżyniera, który zostaje wysłany na opuszczony statek kosmiczny, aby ustalić co stało się z jego załogą. Szybko odkrywa, że statek jest pełen “necromorfów”, reanimowanych trupów, które stanowią główne zagrożenie dla jego przetrwania.

Gra oferuje unikalny system walki, w którym gracz musi odłączać ręce i nogi necromorfów, zamiast po prostu strzelać w ich głowy. To sprawia, że walka jest bardziej satysfakcjonująca i angażująca.

Oprawa graficzna jest imponująca i niepokojąca zarazem, a klimat gry jest bardzo napięty i przerażający. Historia jest intrygująca i angażująca, a gracz będzie chciał rozwiązać tajemnicę statku i przeżyć do końca.

Ogólnie rzecz biorąc, Dead Space jest świetną grą survival horror, która oferuje unikalną mechanikę walki, niepokojący klimat i angażującą historię. Każdy fan gatunku powinien spróbować tej gry.

Dead Space Remake pełna wersja

Doświadczenie z Dead Space jest jeszcze bardziej intensywne dzięki świetnemu dźwiękowi i muzyce. Dźwięki necromorfów i ich ataków są przerażające i skutecznie budują napięcie, a muzyka doskonale oddaje klimat gry.

Innym plusem gry jest jej re-playability. Gracze mogą odkrywać nowe elementy fabularne i sekrety po każdym przejściu, co sprawia, że chcą grać jeszcze raz.

Jednym z minusów gry jest to, że interfejs użytkownika może być czasami trudny do nawigacji. Szybko jednak przyzwyczai się do niego i nie będzie to już problemem.

Dead Space to świetna gra, która oferuje unikalną, przerażającą i angażującą rozgrywkę. Jest to must-play dla fanów gatunku survival horror i każdego, kto lubi gry z napiętym klimatem.

3 komentarze

 • Mativ

  Super wstawka dzk

  Odpowiedz
 • xardas

  dobre zssalem dla testu czy mi pujdzie ;p

  Odpowiedz
 • Tucznik

  samo dobro giera warto 😀

  Odpowiedz

Napisz komentarz

Twój nick:
Twój email:
Link do Twojej strony (dodatkowe):
Napisz swój komentarz: